Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/yug1/data/www/marcon.com.ua/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 141
Місія та бачення

Місія зовнішня, в напрямку клієнтів.

Наша місія знайти саме те унікальне рішення в якому поєднується мінімум витрат на реалізацію і максимум прибутку від впровадження запропонованих змін, при цьому максимально використовуються доступні ресурси компанії і мінімально залучаються ресурси із зовні.

 


 

Місія внутрішня, для менеджменту.

Всі дії менеджменту мають бути спрямовані на розвиток компанії, підвищення ефективності роботи співробітників і якості наданої послуги. У трирічний термін розвиток департаментів в окремі компанії. Створення ефективного механізму управління групою компаній. Створення збалансованого портфеля клієнтів для стійкого зростання прибутку.


 

Місія внутрішня, співробітникам компанії.

Створити такі умови для кожного співробітника компанії, за яких він зможе не тільки повністю реалізувати свій інтелектуальний потенціал, знання і досвід, але і буде прагнути до постійного особистісного та професійного зростання. Впровадження мотивації співробітників залежно від виконання поставлених завдань і результату роботи компанії. Формування корпоративної культури.


 

 

 

Бачення компанії.

Використовуючи науковий підхід до управління та унікальні технології розвитку та організації бізнесу ми сприяємо більш інтенсивному росту ринку. Ми є інтелектуальним стимулятором росту і розвитку бізнесу, неминучого поліпшення якості продуктів і послуг. Піклуючись про якість рішення для кожного клієнта, ми створюємо свій імідж - консалтингової компанії яка здатна творити дива, використовуючи доступні ресурси клієнтів. Разом з тим, наші послуги в рівній мірі доступні і ефективні як для малого бізнесу, так і для мультинаціональних компаній.