Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/yug1/data/www/marcon.com.ua/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 141
Ex initio


Дякую Вам, за увагу, приділену мені і час, витрачений на прочитання цієї статті. Впевнений, коротка презентація моєї компанії виявиться для Вас корисною. Мова піде про послуги консалтингу, саме такі послуги надає компанія «Маркон». Чим вона унікальна - я розповім далі.

 

 

Послуги консалтингу, в більшості випадків, не зрозумілі і тому погано прийнятні основною масою бізнес суспільства. На мій погляд така ситуація склалася завдяки тому, що деякі бізнес консультанти намагаються з усіх сил напустити туману на досить прості і зрозумілі речі, як наприклад алгоритми прийняття рішень, аналіз і побудова сценаріїв при реалізації рішень, ну і звичайно шалене збільшення кількості критеріїв та індикаторів при аналізі. Думаю, що для більшості клієнтів консалтингових компаній надання послуг сприймається як «танець з бубном».

 

 

З іншого боку, практично кожен бізнес консультант, я говорю про дійсно професіоналів у цій галузі, повинен в короткі терміни ознайомитися з бізнесом клієнта і знайти рішення, яке поведе бізнес клієнта до успіху. Як Вам, мабуть, відомо практично кожне таке рішення вимагає досить великих вкладень в бізнес. Для справедливості треба зазначити, що немає прямої залежності між величиною витрат на впровадження змін і ефектом, досягнутим завдяки змінам. Саме відсутність такої залежності спонукало мене шукати рішення, при якому для досягнення найбільшого ефекту потрібні як найменші витрати. Як відомо «терпіння і труд все перетруть», і мені вдалося створити технологію аналізу стану та впровадження змін на підприємстві з метою збільшення прибутку. Для реалізації такої технології використовуються, в основному, внутрішні ресурси компанії, в більшості випадків вдається дотримуватися класичного співвідношення залучених і внутрішніх ресурсів як 20:80. Дана технологія отримала назву MART [management available recourses technology] - технологія управління доступними ресурсами.

 

 

MAR технологія дозволяє знайти таке рішення, при якому зменшується кількість не бажаних явищ для бізнесу при впровадженні змін і, при цьому, збільшується здатність підприємства генерувати прибуток. І, звичайно, при реалізації змін використовуються внутрішні ресурси компанії. Так само використання MART дозволяє проаналізувати системи виробництва продукту і його дистрибуції на предмет можливого збільшення виробничої потужності і, що немаловажно, здатності системи дистрибуції справитися із збільшеним виробництвом. Для зручності сприйняття, продукти компанії «Маркон» складені в маркетингові групи, наприклад: пропозиція для банків, пропозиція для тих клієнтів банків, у кого виникли складнощі з обслуговуванням кредиту. На сторінці форуму можна познайомитися з публікаціями фахівців компанії. На сайті присутня On-line помічник, до якого Ви можете звернутися для отримання консультації.