Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/yug1/data/www/marcon.com.ua/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 141
Новий лідер відкритого коду - Suite CRM

Новий SUITE - новий лідер серед CRM з відкритим кодом.

 SugarCRM поставила солодку пляму в світі CRM з відкритим похідним кодом, здається, назавжди. Потім минулого року Sugar анонсувала рішення не підтримувати більше версію з відкритим похідним кодом Community Edition. У вакуум що утворився влетів SuiteCRM – відгалуження від вільного коду Шуга.

SuiteCRM 7.2 створена на рівні досвіду інструментів SugarCRM Professional з маркетингу, продажів та сервісу. З додатковими модулями бізнес процесів, звітів та безпеки, доданими інноваційними рішеннями, такими як Lucene -пошук, панелі для соціальних мереж, а також повідомлення для робочого столу у бета версії, SuiteCRM створила міцну основу на майбутнє.

Додатковий модуль Advanced Open Sales надає просту та зрозумілу можливість мігрувати з Шуги, в той же час є можливість комерційного супроводу та підтримки від таких компаній, як SalesAgility, які займаються, в першу чергу, відгалуженням SuiteCRM. В строк трохи більший ніж рік, SuiteCRM врятувала код, згуртувала навколо себе натхнених прихильників, та стала новим лідером в області CRM з відкритим кодом. Кому потрібен Цукор? 

 

  -- James R. Borck

 

Адаптація українською мовою оригінального релізу INFOWold - компанія МАРКон.