Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/yug1/data/www/marcon.com.ua/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 141
Компроміси

Our Services

Аудит операційної дільності

Від того, наскільки якісно працює операційна служба в Вашій компанії, напряму залежить не тільки прибуток, але і робота та "здоров'я" інших відділів.

Докладніше

Кадровий консалтинг

Будь яка компанія, це перш за все люди. Від злагодженості команди залежить те, наскільки Ваша компанія спроможна конкурувати на ринку

Докладніше

Управління процесами

Управління компанією бізнес процеси якої не формалізовані схоже на подорож в темряві по незнайомому будинку, дуже захопливо до тої пори, поки зненацька не зустрінеться низька стеля, або дитячі граблі.

Докладніше

Автоматизація процесів

Обробка даних, контроль за дотриманням термінів, виконання циклічних завдань, цей перелік можна продовжувати нескінченно. Так! Ми навчили комп'ютер працювати разом з нами.

Докладніше


Поділюся знанням про компроміси в загальному і про прийняття компромісних рішень зокрема. Отже, давайте розглянемо таку ситуацію. Є будинок, висоту якого необхідно дізнатися. Ми наймаємо компанію "А", в якій вимірювачі користуються методом "А", вони вимірюють висоту будинку виходить двадцять метрів плюс мінус два сантиметри. Для перевірки даних, отриманих від компанії "А", ми наймаємо фахівців з компанії "Б" і метод у них, природно, відмінний від "А".

В результаті ми отримуємо наступні дані - висота будинку 20 + -, 02 метра і висота будинку 30 + -, 02 метра. Зауважте, точність у обох методів однакова :). Отже, що ж є компроміс - компроміс це ...! визнати висоту будинку рівною 25 метрам! З точки зору прийняття рішень багато хто погодиться з цим, але з точки зору відповідності прийнятого рішення реаліям життя - це повний абсурд. Будинок не може мати "компромісну висоту"! Його вже побудували, він має цілком конкретну висотою, і май він свободу слова, той хто прийняв рішення про його компромісну висоту, скоріше всього, дізнався б щось нове про себе :) Так от, про що я: при уявній простоті рішення воно, в принципі не вірно, тому що не відповідає дійсності. Є два шляхи для уточнення даних: перший, найняти ще кілька компаній і прийняти статистичну похибку як неминуче, тобто змиритися з тим, що немає достовірних даних для прийняття рішення і, як і раніше, продовжувати приймати компромісні рішення. На щастя є другий метод - з'ясувати, де і в чому була допущена помилка і надалі користуватися тільки виключно достовірними даними! Напевно знайдуться ті, хто скаже, що в житті все набагато складніше приклад гарний собою але не працює в реальному житі. Розумію, складно судити про метод пошуку рішень на прикладі про висоту будинку :)

Давайте подивимося на прості життєві приклади: що купити - дороге і функціональне обладнання або дешеве, купуємо ні те ні се, тому, що немає достовірної інформації про використання покупки в майбутньому, наслідки відмови від деяких функцій або покупки менш якісного товару. Кожен раз, коли Вам доводиться приймати рішення не на основі даних, а на основі інтуїції - це компроміс, Ви тільки що від чогось відмовилися. Від чого - дізнаєтеся в недалекому майбутньому :)

Резюме.

Для того, що б в майбутньому користуватися достовірними методами отримання даних для прийняття рішень Вам потрібно, і тут знову вибір: освоїти методику самостійно, провести необхідні зміни в компанії або відправити заявку в компанію "Маркон". Вибір за Вами, в кожному з випадків наша місія буде реалізована.

Успіхів у розвитку бізнесу.