Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/yug1/data/www/marcon.com.ua/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 141
Статьи

Our Services

Аудит операційної дільності

Від того, наскільки якісно працює операційна служба в Вашій компанії, напряму залежить не тільки прибуток, але і робота та "здоров'я" інших відділів.

Докладніше

Кадровий консалтинг

Будь яка компанія, це перш за все люди. Від злагодженості команди залежить те, наскільки Ваша компанія спроможна конкурувати на ринку

Докладніше

Управління процесами

Управління компанією бізнес процеси якої не формалізовані схоже на подорож в темряві по незнайомому будинку, дуже захопливо до тої пори, поки зненацька не зустрінеться низька стеля, або дитячі граблі.

Докладніше

Автоматизація процесів

Обробка даних, контроль за дотриманням термінів, виконання циклічних завдань, цей перелік можна продовжувати нескінченно. Так! Ми навчили комп'ютер працювати разом з нами.

Докладніше

Огляд CRM

*

Частина перша: пропрієтарне ПЗ

Чи є сенс порівнювати «типового представника» магічного квадрату з найкращою програмою по версії BOSSIE 2015? Особисто мені важко сказати – я свій вибір зробив. І емоційну і аналітичну оцінку програм, що представлені на ринку ми проводимо регулярно, тому з задоволення поділюсь висновками та викладками.


Поділюся знанням про компроміси в загальному і про прийняття компромісних рішень зокрема. Отже, давайте розглянемо таку ситуацію. Є будинок, висоту якого необхідно дізнатися. Ми наймаємо компанію "А", в якій вимірювачі користуються методом "А", вони вимірюють висоту будинку виходить двадцять метрів плюс мінус два сантиметри. Для перевірки даних, отриманих від компанії "А", ми наймаємо фахівців з компанії "Б" і метод у них, природно, відмінний від "А".

- Приветствую, как насчёт поработать?

- С удовольствием, сейчас поговорим, я прикину что к чему и обозначу ценник. Если предварительно стороны устроит - едем вместе.

- Хорошо. Первый и самый главный вопрос - почему ты?

- Хороший вопрос, есть достойный ответ: а зачем тебе? чего хочешь достичь? Почему сам не делаешь?

- Хочу, как у Стругацких: добра даром и что бы всем досталось.

- А конкретней?

- Есть тема, которую не понимаю, но без неё дальше развиваться не могу. Есть блок, по типу молдаван-строителей, понимаю, что сам не сделаю, а доверять боюсь.